Bend „Ubili su Batlera“ objavio svoj prvi EP

Novbeogradsko-Kosjerska emo/post-hardcore četvorka „Ubili su Batlera“ obljavila je svoj debitantski EP. U pitanju su četiri pesme, zapakovane u izdanje koje nosi ime benda. Razlog za korišćenje „self-titled“ trope je prilično očigledan, kako sami kažu: „Ideja nam je bila da napravimo jedan reprezentativan presek našeg sviranja i druženja u poslednjih par godina. Pesme se međusobno dosta razlikuju i probrane su da budu karakteristične za različite ideje i pravce koji su nas inspirisali. Ipak, čini nam se da polako počinjemo da stvaramo svojevrstan zvuk nas četvorice koji lepo sve povezuje. Nadamo se…